Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
"Nasz Dom" im. Edmunda Bojanowskiego

Pracownicy

Trzeba dzieciom dać serce,
piękno i uśmiech,
aby nauczyły się kochać ludzi
i wszystko, co je otacza. 
                                        (Maria Kownacka)
 
 
 

W naszym domu, którym kieruje Siostra Dyrektor, pracuje wykwalifikowana kadra, która zmaga się codziennie z problemami swoich podopiecznych, staramy się zapewnić wychowankom poczucie bezpieczeństwa oraz warunki do jak najlepszego wychowania i rozwoju.

Pracownicy Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej są otwarci na innowacyjne, twórcze pomysły, które mają na celu zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków do życia, nauki i samorealizacji. W naszej placówce w pracy z dziećmi pomaga psycholog, pedagog i pracownik socjalny którzy pracują z wychowankami grupowo i indywidualne. W pracę na rzecz sprawowania opieki i wychowania zaangażowany jest cały personel domu dziecka, zarówno wychowawcy, jak i pracownicy administracyjni i gospodarczy. Osoby te dbają o zaopatrzenie dzieci w niezbędne przedmioty, pomoc w wystroju pokoi, dbanie o przystrojenie naszego domu, pilnowanie i zapewnienie czystości w placówce i wokół budynku. Wychowawcy organizują czas wolny naszym podopiecznym.

W trosce o ich dobro dokładamy starań, by nasz personel posiadał i pogłębiał swoje kwalifikacje, a także kompetentnie i z oddaniem angażował się w sprawy podopiecznych.

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.